Yenisahra Kombi Servisi

Yenisahra Kombi Servisi

Kombi Servisi Kayışdaği,Tüm cihazlar zamanla çalışma sistemlerinde, iç haznesinde, veya dış görünümünde hatalar vermektedir.Yenisahra Kombi Servisi,Bu olay her cihaz için normaldir. Ama özellikle çok yoğun olarak kullanılmakta olan kombilerde bu biraz fazla rastlanabilmektedir. Zamanla kombi yanma haznesinde toz ve kurum kalıntıları cihazı çalıştırılmaz hale sokar bakım yapılmayan cihaz sık arıza yapmaya başlar.

Kombi Servisi Kayışdaği

Kombi Servisi Kayışdaği,Kombi cihazlarında şöyle bir özellik vardır; Dışarıdan aldığı havayı emer tekrar dışarıya üfleme yapar. Bu işlem devamlı devrededir bu neden toz ve kirlenme meydana gelmektedirKombi bakım ve onarımın bir çok artısı bulunmaktadır. Cihazın ömrü uzamakta ve ilk günkü gibi performansta çalışmasını sağlamaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan kombi düzenli çalışır sizlere yüksek faturalar çıkarmaz.

Yenisahra Kombi Servisi

Yenisahra Kombi Servisi,Burada dikkat edilmesi gereken iyi bir usta ile çalışmaktır. Kayışdagı Kombi Servisi bu anlamda en doğru tercihtir. İşin ehli olmayan bir usta ile çalıştığınız da hem hayatınızı hemde malınızı risk altına almış olursunuz.Kombi tamiri, kombi montajı, kombi kart tamiri, petek temizliği, baca uzatması, oda termostatı gibi komple kombi bakımı deneyimli ve tecrübeli servis elemanlarımız gerçekleştirmektedir.

Yenisahra Kombi Bakımı

Yapılan iş üzerine gerekli olan tüm eğitimlere sahip olan ve kombilerin dilinden en iyi şekilde anlayan ekip kullanıcılar için kombilerin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğu için zamanı da en iyi şekilde değerlendirmektedir.Yenisahra Kombi Servisi olarak uzun süredir bu bölgede faaliyet göstermekteyiz.Kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi konularda hizmet vermekte ve çalışmalar yürütmekteyiz.Konutunuzun yerden yüksekliğini dikkate alarak kombinizde toz bulunma olasılığı değişmektedir.

Yenisahra Kombi Tamiri

Özellikle hermetik tipi kombiler yanma işlemini gerçekleştirmek için havayı dışarından almakta ve yanma işleminden sonra atık gazı tekrar dışarıya vermektedir. Bu işlem sonucunda hermetik kombiler diğer standart kombilere göre daha fazla toza maruz kalmaktadır. Bu durum kombinin sensörlerinin kirlenmesine ve kombinin arızalanmasına neden olmaktadır Bu oluşan toz miktarı giriş katlardan üst katlara çıkıldıkça azalmaktadır. Kombi bakımını yaptırmak için servis çağırılarak bacalı kombilerde baca çekiş kontrolü ve yanma odasının temizliği hermetik kombilerde fan aracının temizliği ve genleşme tankının basınç kontrolünü yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi Servisi

Periyodik kombi işlemlerinin teknik elemanlar tarafından yapıldığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kış sezonu öncesi yapılacak kombi bakım kontrolleri cihazınızın yanma verimini arttırmak için tozların temizlenmesi, Yanma işleminden sonra kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp tekrar temizlenmesi, Klima deposunun ve havasının kontrolü, kombide yanma işlemini gerçekleştirmek için çakmak ayarlarının yapılması, kombide gaz geçişini sağlayan meme gözlerinin temizlenmesi, Klimanın brülör temizliği, Sıcaklık su akış kontrolü, Kalorifer peteklerinin iyi ısınıp ısınmadığı ve bacalı kombilerde baca çekiş kontrolünün yapılması gerekmektedir.

Cihazın bakım kontrolünün müşteri gözetiminde gerçekleşmesi gerekmektedir. Kombinizin yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için komKombinize gelen gaz kapalı olabilir, Güvenlik gerekçesi ile çoğu zaman kombi kullanıcıları evden çıkarken veya tatile gidilirken gaz vanasını kapalı konuma getirebilirler. vana acık kontrolü yapıldıktan sonra kombi hemen devreye girmez bir süre sonra tekrar çalıştırma kontrolü yapılabilir.bi bakımının önemi oldukça büyüktür.