Üsküdar Kombi Servisi Bakımı

Üsküdar Kombi Servisi Bakımı

Üsküdar Kombi Servisi

Kış ayları, soğuk ve fırtınalı geçtiği için, ısınma problemi herkes için en önemli konudur. Bu konuda kombiler en önemli cihazlardır. Kış aylarında sürekli çalışan bu cihazlar, zamanla deforme olmaktadır. Isıtma, baca sistemi, sensör ve ateşleme gibi aksamlar, yıpranmaya başlıyor. Performansı düşen bu parçalar, düzenli Üsküdar kombi bakımı ile değiştirilmediği zaman, büyük arızalara neden olabilmektedir.Üsküdar kombi montajı işlemleriyle, kombi yer değiştirme ve yenileme işlemlerinde etkili çözümler üretiyoruz.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Servisimiz, yılın her gününde aynı performansta hizmet vermektedir. Kombinin sürekli sıcak su üretmesi, performans düşüklüğüne neden olmaktadır. Bu nedenle kombi bakım işlemleri önem kazanmaktadır. Sonuç olarak evin ısınması için derece yükseltilmektedir. Bu durumda fatura miktarı yükselmektedir. Fatura miktarının yükselmesinin yanı sıra yeterince ısınmak da mümkün olmamaktadır. Bu durumda bizi 0216 355 00 01 numaralı telefondan arayabilirsiniz. En kısa zamanda ekiplerimiz adresinize gelecektir.

Bakım ve Tamir İşlemleri

Tamir işlemlerinde çözüm üretmeye devam eden ve bu konuda hizmet kalitesini artıran firmamız, adresinize en yakın servisi göndermektedir. Ekiplerimiz, söz verilen zamanda gelerek Üsküdar kombi tamiri işlemine başlamaktadır. Isıtıcı bölüm, bacalar, sensörler, kart sistemi, petek ısıtma fonksiyonları, çakmak bölümü, gaz bölümü ve diğer aksamlar tek tek incelenmektedir. Bütün bu işlemler, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Hizmet kalitesini artıran firmamız, bütün bakım işlemlerini yerinde gerçekleştirmektedir. Müşteri onayı olmadan hareket edilmemektedir.