Üsküdar Klima Servisi Montajı

Üsküdar Klima Servisi Montajı
Üsküdar Klima Servisi


Klima Tamiri Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimize İstanbul Anadolu Yakasında üsküdar klima tamiri hizmetleri sunuyoruz. Klimalarınız soğutmuyor ya da endişeye sevk edecek kadar gürültülü çalışıyorsa Üsküdar Klima Servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda enerji sayacı ve diğer tüm kontrolleri yapmanıza rağmen klimanız aktif olmuyorsa bize adresinizi gönderebilirsiniz. Aynı gün içerisinde randevu verdiğimiz müşterilerimizin problemlerini hızlı bir şekilde çözüyoruz. Bununla birlikte şubemizde yedek parça değişimi de yapılmaktadır.

Klima Bakım Hizmetlerimiz

Zaman ayarı çalışmayan klimalar için bakım hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Yanlış değerlendirmeler sonucunda soğutma ya da ısıtma üniteleri zarar görmek üzere olan klimaları da tamire gerek kalmadan bakımlarını tamamlıyoruz. Klimaların düzenli bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın ve bizimle iletişime geçin.

Klima Montaj İşlemlerimiz

Özellikle internet üzerinden satın alınan klimaların montaj işlemleri için Üsküdar Klima Servisi olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzman ve her biri işini severek yapan personellerimiz ile birlikte üsküdar klima montaj işlemlerini çok kısa bir süre içerisinde pratik bir şekilde tamamlamaktayız. Klimaların montajı sırasında talepleriniz arasında bulunan güvenliği ön planda tutuyoruz. Güvenlik kadar önemli bir diğer konu olan hız konusunda da size güvence veriyoruz. Montaj işlemlerinden sonra klimanızı istediğini gibi çalıştırabilir ve herhangi bir arıza durumunda bizimle Üsküdar Klima Servisi olarak yeniden kontak kurabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0216 355 00 01 numaralarını tuşlamanız yeterli olmaktadır. Aynı zamanda aktif olarak kullandığımız Whatsapp hattına da yazabilirsiniz.