Tuzla Petek Servisi Temizliği

Tuzla Petek Servisi Temizliği
Tuzla Petek Temizliği

Kış aylarının kahraman cihazı kombiler, kış boyunca gece gündüz harıl harıl çalışır. Bu nedenle yıpranmaya başlar. Parçalar eskisi gibi çalışmaz. Arıza vermeye başlar. Kombinin performansı düşer ve petekler ısınmaz. Bunun yanı sıra yüksek ısıda çalışması nedeniyle çaydanlık gibi peteklerin için kireç kaplamaya başlar. Bu durumda peteğin bir kısmı sıcak bir kısmı soğuk olur. Oda ısınının düşmesiyle, kombi derecesi artırılmaya başlar. Bu durumda fatura daha kabarık gelir.

Dört Mevsim Petek Temizleme

İşini meslek edinmiş tecrübeli ve sertifikalı elemanlarla çözüm üreten firmamız, Tuzla petek temizliği konusunda dört mevsim çözüm üretmektedir. İster yaz aylarında olsun, ister kış aylarında olsun bizi her zaman arayabilirsiniz.

Faturalarınız Düşüşe Geçsin

Peteklerin ısınması ile birlikte meydana gelen tortular ve balçıklar, tesisat suyunun rengini değiştirir. Koyu renkli olan tesisat suyu, ısınmayı etkilemektedir. Tuzla petek temizleme servisi işlemlerinde, tesisat suyunun berrak olması, son derece önemlidir. Petek suyunun düzenli temizlenmesi ile birlikte, ısınmak çok daha kolay hale gelecektir. Bu işlemde profesyonel elemanlarımız kaliteli makineler kullanmaktadır. Peteklerin içindeki inatçı tortular, tazyikli suyla çıkarılmaktadır. Bu makineler, kombi ile peteğin en uç kısmına bir hortumla bağlıdır. Bu iki hortumun dışında, bir de tahliye hortumu var. Bu hortum, wc veya lavaboya aktarılır. Makine tazyikli suyla, tesisatın içini basınç etkisiyle temizlemeye başlar. Su berraklaşana kadar bu temizleme işlemi devam eder. Tuzla petek temizleme konusunda bizimle irtibata geçmek için (0216) 355 00 01 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.