Tuzla Kombi Servisi Bakımı

Tuzla Kombi Servisi Bakımı

Tuzla Kombi Servisi

Kış aylarının en önemli cihazlarından biri kuşkusuz kombilerdir. Bu önemli cihazlar, kış aylarında rahat etmemizi sağlayan özel cihazlardır. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve benzeri zorunlu cihazlar kategorisine giren kombiler, rahat bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Doğal gazlı çalıştığı için, tehlikeli olan ve sertifikalı servis zorunluluğu olan cihazlardır. Kış aylarına girmeden kombi bakım ve onarım işlemleri, bu kategoride mutlaka yapılmalıdır. Tuzla kombi bakımı için 02123550001 numaralı telefonlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Servisimiz 7/24 Hazır

Bakım işlemleri için bizi aradığınız zaman, ekiplerimiz adres, telefon, kimlik bilgileri ve cihaz arıza bilgileri kategorisinde bir takım sorular sormaktadır. Sizin için uygun olan bir saate randevu veren elemanlarımız, gelmeden önce telefonla sizi aramaktadır. Sizi arayan elemanlarımız, yerinde tamir ve bakım işlemlerine geçmektedir. Bakım ve tamir işlerinde kombinin sahibine şikayetleri sorulur. Bu şikayetler doğrultusunda bakım işlemlerine geçilir. Öncelikle orta kısım ısıtıcı bölüm, çakmak ayarları, gaz ayarları, sıcak su sensörleri, kullanım suyu ve petek sensörleri, suyu ısıtma kapasitesi, baca sensörü, baca fanı, bacanın genel tasarımı ve elektronik kart testi, bakım işlemlerinde değerlendirilen işlemlerdir. Voltaj regülatörü ve oda termostat takma işlemleri, servisimiz tarafından yapılabilmektedir.

Profesyonelliği Hissedin

Kurumsal firmamız, gerekli bütün belgelere sahip ekibiyle, profesyonel çözüm seçeneklerini Tuzla kombi tamiri kategorisinde sunmaktadır. Kombi yenileme veya yeni kombi takma işlemlerinde Tuzla kombi montajı seçeneklerini pratik bir şekilde uygulayan ekiplerimiz, güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır.