Sancaktepe Klima Servisi Montajı

Sancaktepe Klima Servisi Montajı
Sancaktepe Klima Servisi

Klima her türlü hava koşulunda mekânlara konfor sağlamaktadır. Klima takıldığı ortamı ısıtır, soğutur, nemini alır, havasını temizler. Klimanın bu işlevlerini yerine getirebilmesi için hesaplaması uygun olarak yapılması ve uzman personel tarafından montajlanması gerekmektedir. Ayrıca klimanın düzenli olarak bakım ve temizliği yapılması gerekmektedir. Klimanızın uzun ömürlü, ekonomik ve en verimli şekilde kullanılması Gözde Teknik Servis olarak tarafımızdan yapılan Sancaktepe klima montaj ile gerçekleşecektir. Servisimiz montajı yapılacak oda için gerekli hesaplamaları yapacak en uygun konuma klimanın montajını sağlayacaktır. Klima konusunda uzman ve eğitimli personelimizle müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet üretmekteyiz.

Sancaktepe​Klima Tamiri

Klimaların zamanla tamir ihtiyacı doğabilmektedir. Servisimiz tamir ihtiyaçlarını hızlı, kaliteli, garantili olarak Sancaktepe klima tamiri yapılmaktadır. Servisimiz klima tamiri için gerekli teçhizat ve malzemelerle müdahale etmektedir. Klima tamiri, bakımı ve montajı için (0216) 355 00 01 servis numaramız ile hizmet vermekteyiz.

Sancaktepe Klima Bakımı

Klimalar bulunulan ortama hava almak için dış ünitesinden hava alarak iç üniteye göndermektedir. Havada bulunan toz, partikül, kir gibi olumsuzluklar klimanın bakımı yapıldığı sürece klima tarafından filtrelenmektedir. Klimadaki filtreler ve havayla temas eden yüzeyler kirlenmektedir. Kirlenme klimanın arızalanmasına, fazla elektrik yakmasına, ortamın kirlenmesine neden olmaktadır. Bu sebeple servisimizin sunduğu hizmetle 6 ayda bir klimaya gerekli bakım yaptırılmalıdır. Montaj, bakım ve tamirat işlerinde güler yüzlü ve eğitimli servisimiz 0 müşteri memnuniyeti ile ekonomik olarak yapmaktadır.