Pendik Klima Servisi Montajı

Pendik Klima Servisi Montajı
Pendik Klima Servisi

Yazın serinleten klima, kış aylarında ise, ısınma amacıyla kullanılmaktadır. Klimaların her türlü bakım ve onarımı için, tüm pendik klima montaj işlemlerinde firmamız hızı ve güvenli sunmaktadır. Kaliteli işçilik ve uygun yedek parça kullanarak, yaptığımız bakım-onarım işlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Klima Bakımı Neden Gereklidir?

Klimalar, içeride bulundukları halde, dış hava koşullarına da maruz kalırlar. Klimalar için, fazla elektrik harcanması önemli bir sorundur. Isı transferi yüzeylerinde yıpranma ve kirlenme sorunu, fazla elektrik harcanmasının nedenidir. Klimanın verimini de düşüren bu sorunun çözümü için klima bakımı yapılması önemlidir. Ayrıca klima bakımı sağlık açısından da zorunludur. Uzmanlar, bu sebeplerden ötürü, yılda 2kez klima bakımı yapılmasını tavsiye ediyorlar.

Klima Bakım Hangi İşlemleri Kaplar?

Tüm elektronik cihazlar gibi klimalara da belli aralıklarla bakım yapılması gerekmektedir. Uzun yıllardan beri deneyime sahip firmamız, pendik bölgesindeki, geniş bir lokasyona hizmet vermektedir. Bizleri çağıran müşterilerin adresine çok kısa sürede gidiyoruz. Klimanın yapısal bir sorunu olup olmadığına bakıyoruz. Genel bakımlarını yapıyoruz. Eğer herhangi bir parça değişimi gerekiyorsa, değiştiriyoruz. Yaptığımız tüm işlemler ve parçalar, 1 yıl garantili olmaktadır.

Pendik Klima Tamiri İçin En Doğru Adres

Düzenli bakım gerektiren klimalar için, uzman ekibimizlependik klima tamiri konusunda, 7/24 hizmet vermekteyiz. Gözde Teknik Servis olarak, tüm klima marka ve modellerinde bilgi sahibiyiz. İşçiliğine ve kullandığı yedek parçalara güvendiği için, hizmetlerimiz garantilidir.