Mevlana Klima Servisi

Mevlana Klima Servisi

Mevlana Klima Servisi, Klima arızaları ise birçok insanın başına gelecek bir sorundur bu sorunların başında klima su kaçağı gelir. Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır. Klima Servisi Mevlana, Su dış üniteden geliyorsa bu normaldir. İç ünitede bulunan nem gider yardımıyla dışarıya aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün bir şekilde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir. Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu durum normal bir durum değildir.

Mevlana Klima Servisi

Mevlana Klima Servisi,Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Muhakkak ki servis bu sorunu kısa sürede çözecektir ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz. Klima sistemlerinde meydana gelen bir başka sorun ise klima gaz sorunu olmuştur. Klima gaz sorunu çok fazla sık rastlanan sorundur. Bu sorunun klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilinmesi gereken bir başka önemli şey ise klimada BTU nedir sorusudur. klimada btu Türkçesi İngiliz ısı birimi olan British Termal Unit sözcüklerinin kısaltılmış olan BTU’dür.

Klima Servisi Mevlana

Klima Servisi Mevlana, Klima alırken dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Bu birimin hesaplanması sonucunda satın alacağınız klimanın iklimlendirme kapasitesini hesaplama imkânı elde edersiniz ve daha sağlıklı bir klima sahibi olursunuz. Evinizin veya iş yerinizin ısınma yâda soğutma ihtiyacını hesaplamak için kullanılır.Klima alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar alınan klimanın daha verimli ve istenilen gibi çalışmasında etkilidir. Bu hususlardan kısaca bahsedecek olursak satışı yapan firmanın satış öncesi ve sonrası güvenilir olması lazım, klimanızı seçmeden önce bu konu hakkında uzman teknisyenlerden yardım alınmalı, klimanın kapasitesi mekânın hacminden daha büyükse ısıtmada yâda soğutmada aşırıyı sağlayacağı için mekân boyutuna göre klima tercih edilmelidir.

Mevlana Klima Montajı

Örneğin aşırı büyük mekânlar için tercih edilebilecek klima seçeneği salon tipi klima iken odanı hacmi küçük yerlerde ise split klima tercih edilmelidir. Diğer dikkat edilmesi gereken özellikler de şunlardır. Isıtma konusunda iyi bir klima istiyorsanız inverter teknolojisine sahip klimalar tercih edilmelidir, ortamın sağlıklı bir şekilde hava değişimine uğratılmasını sağlamak için nem veren klimalar tercih edilmelidir, klimanızın filtre donanımıda oldukça önemlidir mesela havada bulunan tozu çeken ve ortama kir yaymayan klimalar tercih edilmelidir. Klimaların özelliklerinde bu şekilde bahsettik klima fiyatlarından da bahsedecek olursak klimanın sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösteren klimaları ortalama olarak 1000 liradan başlar ve özellik artışıyla birlikte fiyatta da artış olur.

Mevlana Klima Bakımı

Klima kullanımın da dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenler dışında klimanın kurulumunu yapacağınız yerde önemlidirBakım hizmetleri zamanında yapılmazsa çok farklı arıza durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ve onarım için de ihmal gösterirseniz cihazınızın hurda olarak kayıtlara geçmesine neden olursunuz. Arıza oluştuğunda Ataşehir Mevlana Klima Servisi alacağınız hizmetin kalitesini aynı arıza durumunu bir daha görmeyerek yaşayacaksınız. Klimanızda oluşan aksaklığı Ataşehir Mevlana Klima Servisi deneyimli ve uzman ekiplerimizle müdahale ederek üreteceğimiz pratik çözümlerle hızlı bir şekilde çözüme kavuştururuz. Ne gibi durumlarda servisimize başvurmanız gerektiğini de bilmeniz gerekecektir. Cihazınızın çok gürültülü çalışıyorsa, su akıtıyorsa, kötü kokular yayıyorsa, verimli soğutma veya ısıtma hizmeti veremiyorsa bir arıza oluşmuş demektir.

Klima Servisi

Mevlana Klima Servisi ekiplerimiz her gün teknolojisi ilerleyen klimalar hakkında her türlü eğitimlerini aldıkları için arızalara en doğru çözümler sunabilirler.Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir. KLİMA SERVİS sektörde İstanbul bölgesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. KLİMA olarak İstanbul’de her marka klimanızın bakımı, klima montajı, klima servisi, gibi işlemlerinizi en hızlı ve doğru şekilde yapmaktayız. Klimanızla ilgili tüm sorunları yerinde en uygun fiyatlar ile çözümlüyoruz. Özel servis alanında hem bireysel hem de kurumsal firmalara hizmet vererek her geçen gün büyümekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan klima Servisimiz, verdiği tüm hizmetlere garanti vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize garantili, kaliteli ve son derece ekonomik çözümler üreterek 7/24 hizmet halindeyiz.

Başarının anahtarının; disiplinli, planlı ve memnuniyet odaklı çalışmak olduğuna inanıyoruz. olrak Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile öncelikli müşteri memnuniyetine bağlı kalarak adıımızı marka yapma yolunda ilerlemekteyiz.Klima montajı oldukça önemli bir konudur. Klima Montajının bu kadar önemli olmasının nedeni cihazın kullanım süresini ve koşullarını önceden belirleyebilmesidir.İ olarak klima montajına çok önem vermekteyiz. Siz en iyi klimayı alsanızda yanlış yapılan klima monajı klimanızdan istediğiniz verimi alamamanıza neden olabilir. Klima Montajı yapacak servis personelinin deneyim ve tecrübesi çok önemlidir. Gözdeklima olarak Yetişmiş uzman kadromuzla İstanbul ilinin her bölgesinde klima montajında da yanınızdayız.. Her marka klimanızın kurulumunu sök-tak taşıma işlemini, en iyi şekilde yapıyoruz. Marka gözetmeksizin tüm klimaların montaj işlemlerini uzman klima servis ekibimizle belirli standartlar ve kurallar içerisinde yapıyor olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz..