İstanbul Kombi Servisi Bakımı

Kombi Servisi, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Buderus, Eca, Viessmann, Bosch, Protherm, Ferroli ve tüm markalara kombi servisi hizmeti sunan firmamız kullanıcılar doğru bir şekilde doğru kombi servisi firmasını seçebilmesi için bu sayfa hazırlanmıştır. Kombi Servisi seçimi yapmadan önce kesinlikle bu sayfayı incelemeniz gerekmektedir.Kombiler elektronik bir cihazdır, her elektronik cihazda olduğu benzer biçimde arızalanması an meselesi olabilmektedir. Bunun haricinde kombilerin ömürleri dolabilir ve işlevselliğini yitire bilmektedir. Kombinin arıza yapmasının sebepleri iç aksamında yer aldığı parçaların, kombinin çalışma sistemine uygun olarak hareket etmemesidir.

Kombi Servisi

Kombinin çalışma prensibi adlı mevzumuza göz atarak kombinin iyi mi çalışmış olduğuna dair bilgiler edinebilirsiniz. Kombide bir çok arıza oluşabilir, belli başlı arızalar bulunmaktadır ve bu arızalara dair aygıt modeline nazaran size hata kodları verir yada led ışığı ile hangi parçalarda arıza olabileceğini sizlere belirtir. Sizde aletin vermiş olduğu bu hata kodlarına bakılırsa buradan marka ve modelinizi seçerek arıza sebeplerini öğrenebilir ve hangi parçalarda arıza olduğunu parçaların görevleri sayfamızdan tahmin edebilirsiniz. Kombi kullanıcıları bazı zamanlar kendi hatalarından kombide arızaya sebep olabilmektedir. Bunlardan bazıları elektronik kartın yanmasıdır. Dairede elektrikler gidip tekrardan geldiği vakit tüm voltaj kombiden geçmekte ve direkt ana kartı yakabilmektedir. Kombi Servisi olarak sizlere önerimiz bu durumun önüne geçebilmek için kombi düzelteçü kullanmanızdan geçmektedir. Elektronik kart bir tek bundan dolayı doğal olarak ki hasar görmüyor daha detaylı bir incele yapmak için kombide kart arızasının sebepleri sayfamızı inceleyebilirsiniz. Başka bir kullanıcı hatasından anlatmak gerekir ise; Kombinin basıncı ısınan suyun genleşmesi ile beraber zamanla azalmaktadır ve bu organik bir durumdur.

Kombi Bakımı

Basınç azaldığından dolayı kombiye su basmak gerekmektedir. İşlemi kullanıcılar kendileri yapmaktadır ve yaparken aletin doldurma musluğunu bularak sola doğru çevirmeleri gerekmektedir. Detaylı informasyon için Doldurma musluğu sayfasını inceleyin. Doldurma musluğu hassas bir parça olduğundan sert çevirmeler dolayısıyla iç aksamları kırılabilir ve parça boşa döner. Boşa dönen parça kombiye su dolduramayacağı için arızaya sebep olabilmektedir. Bu durumda kullanıcı hatası ile kombinin arızaya geçmesine sebep olur ve kombi servisi çağırmanız gerekebilir.

Kombi Servisi Çağırmadan Arızayı nasıl Çözebilirim?

 

Kombi Servisi Çağırmadan Arızayı iyi mi Çözebilirim? Bazı durumlarda kombiler sıradan hatalar verebilmektedir. Kullanıcılar tarafınca vakit vakit çözümlenebilen bazı hata kodları mevcuttur bunlardan bazıları F37, E10, F22, F10, F0, E4, E9 arızaları olabilmektedir. Bu arızaları kombiye su basma sayfamızdan çözebilirsiniz. Ayrıca kombi F28, F1, F4, 6A, EA, C6, F05, E03 arıza kodları yada aygıt kırmızı led ışık ihtarsını veriyorsa kombiye reset atma sayfamızdan bilgiler alarak çözüme ulaşabilirsiniz. Doğal olarak bu hatalardan önce ilk başlarda dairenize gazın gelip gelmediğini denetim etmeniz gerekmektedir. Saymış olduğumuz arıza kodları kati olarak bir çözüm üretmese de parçalarda bir problem olmadığı ve daireye gaz geldiği sürece arızayı çözümleyebilmektedir. Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hazırladığımız kombi arızasında kullanıcı olarak yapılacaklar videosunu’da izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Gözde Kombi Servisi iyi mi Çağırabilirim? Kombi Servisi Çağırmadan önce mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Bu bölümde doğru bir servis çağırmanız için bazı ipuçlarını sizlere sunmuş olacağız. Öncelikle ilk yapmanız gereken çağıracağınız servisin çalışmak için yetkisi bulunduğunu şu demek oluyor ki vergi mükellefi olup olmadığına ne olursa olsun dikkat etmeniz gerekmektedir. Daha sonra web üzerinden araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Örneğin sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz. Bizim sizlere bilgiler sunduğumuz örnek bir feysbuk sayfası. Yada google map üzerinden almış olduğu yorumları inceleyebilirsiniz. Sizlere sunacağımız örnek google map sayfamız da almış olduğumız bir çok yorum ile kullanıcıların kombi servisi sektöründe güvenini kazanmış bulunmaktayız.

Ek olarak daha da kaliteli bir kombi servisi istiyorsanız ne olursa olsun basında çıkan haberlere bakın bizleri de basında incelemek isterseniz basında sayfamızı ziyaret edebilir ya da özet olarak aşağıda sunduğumuz videoları inceleyebilirsiniz. Tamamıı dikkate alarak profesyonel, emin ve ekonomik kombi servisi seçimi yapmanızı önermekteyiz. Tüm bu bilgileri verirken sizlere de firmamızı tanıtmış bulunmaktayız. 25 yıldır sektörün içerisinde olan firmamıza kayıt bırakmak isterseniz iletişim bölümünden bizlere telefon ile ulaşabilir veya online kayıt oluşturarak %20 İndirim kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer kampanyalarımız kısmına göz atarak kombi servisi kampanyalarımız hakkında bilgiler edinebilirsiniz.