Kartal Petek Servisi Temizliği

Kartal Petek Servisi Temizliği
Kartal Petek Temizliği


Konutlarda ya da iş yerlerinde kalorifer tesisatları toz ve benzer sebeplerle zamanla kirlenir. Kirler petek yüzeyinde tortu ve pas tabakası oluşturur. Bu da ısıtma veriminde azalmaya neden olur. Petekte meydana gelen kir ve tıkanıklıkları gidermek için kartal petek temizleme servisi olarak kimyasal temizleme ilaçları ile kombi tesisatından başlayarak peteklerin içine kadar tüm kirli suyu temizliyoruz. Bu işlemi yaparken hiçbir peteği yerinden çıkarmıyoruz. Kartalda'ki tüm semtlere kaliteli ve garantili kartal petek temizleme hizmeti veren firmamıza(0216) 355 00 01 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Her daim güler yüzle çalışan ekibimizle kartal petek temizleme servisi sayesinde istediğiniz zaman çalışabilirsiniz.

Petek Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Kombi tesisatından başlanarak petek tesisatına kadar yapılan kartal petek temizliği hizmeti kimyasal özel temizleme madde ve ilaçları kullanılarak yapılıyor. Tesisat boruları dahil tüm tıkanıklıklar ve ısıtmada düşük verime sebep olan pas, kireç, kir gibi etkenleri kartal petek temizleme çalışanları ile temizleyerek peteklerin içinde oluşan pis suyu tuvalet giderinden dışarı atıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için kartal petek temizleme servisi olarak 0 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz.

Neden Petek Temizliği Yapılmalıdır?

Petek temizliği, kaloriferve tesisat borularında meydana gelen tıkanıklıkları gidererek kombinin daha verimli çalışmasını sağlar. Kireç ve pastan dolayı sürekli arıza yapan kombilerde kartal petek temizliği hizmeti sayesinde bakım masrafı azalır. Tıkanıklık nedeniyle %7 oranında düşen ısıtma verimi nedeniyle ev ısısı azalır. Bunun nedeni anlaşılmadığında kombi ısısı yükseltilebilir. Isı derecesinin yükseltilmesi ay sonunda faturayı %5 oranında artıracaktır. Bizler kartal petek temizleme servisi olarak faturaya ödediğiniz fazladan paranın cebinizde kalmasına imkan sağlıyoruz.