Kartal Kombi Servisi Bakımı

Kartal Kombi Servisi Bakımı

Kartal Kombi Servisi

Bakımsız kombiler zamanla bozulmaya başlar. Bakım yapıldığı zaman, ömrü daha uzun olur. Yedek parça destekli gerçekleştirilen kombi bakım işlemleri, yerinde yapılan bir uygulamadır. Yapılan testler sonucunda, kombinin arızaları belirlenir. Arızaların belirlenmesi işleminde, kombi sahibinin görüşleri de alınmaktadır. Sıcak su sensörleri, kullanım suyu sensörleri, dış hava sensörü, presosta ve baca sensörü, aşırı ısınma gaz besleme ve iyonizasyon kontrolü, bakım işlemlerinin konularını meydana getirmektedir. Kartal kombi bakımı konusunda, bizi yirmi dört saat arayabilirsiniz.

Kartal Kombi Bakımı


Tamir ve Bakım İşlemlerinde Pratik Çözüm

Hizmet kalitesini güncelleyen ve günün her saatinde kombi bakım işlemi gerçekleştiren servisimiz, tamir ve bakım işlemlerini kolaylıkla gerçekleştiriyor. Valtaj regülatörü ve oda termostatı montajı gibi konularda çözüm üreten Kartal kombi montajı kategorisinde hizmet veren personelimiz, bakım ve tamir ekibi olarak ikiye ayrılmaktadır.

Kartal Kombi Tamiri


Düzenli Bakım Performansı Artırır

Yıllık düzenli bakım işlemleri ve tamir işlemleri, bu şekilde sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Çıkabilecek sorunlar, değişmesi gereken parçalar, sıcak su akış kontrolü, çakmak ayarı ve orta kısımdaki ısı tableti, bakım işlemlerinde kontrol edilen bölümlerdir. Bu bölümlerde meydana gelen bütün aksaklıklar, pratik bir şekilde çözümlenmektedir. Kartal kombi tamiri işlemlerinde çözüm üretmeye devam eden firma elemanlarımız, merkezi veya ferdi kombiler için aynı performansta çözüm üretmektedir.

Kombiler konusunda çözüm yöntemlerini pratik bir şekilde gerçekleştiren ekiplerimiz, konusunda deneyimli ve sertifikalı kişilerden oluşan profesyonel kişilerden oluşuyor.