Ferhatpaşa Klima Servisi

Ferhatpaşa Klima Servisi

Klima Servisi Ferhatpaşa, İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Ataşehir'in 17 ilçesinden biri olan Ferhatpaşa, bölgenin 20.000'den fazla nüfusa sahip büyüyen merkezlerinden biridir. Ferhatpaşa Klima Servisi, Kayışdağı, Mimarsinan ve Yeniçamlıca batıda, doğuda Eyupultan, güneyde Büyükbakkalköy, kuzeyde Yenisanayi vardır. Biz de bir ev aile olarak iş merkezleri ve evler, bankalar ve okullar hizmet vermektedir.

Klima Servisi Ferhatpaşa

Klima Servisi Ferhatpaşa, Ferhatpaşa Klima Servisi, Klima servisi arayışlarınızda ön plana çıkarak,Ferhatpaşa klima bakım servisi,Ferhatpaşa klima montaj servisi,sökme,takma,kurulum,arıza tespit ve satış hizmeti sunmakta olup,en uygun fiyatlarla sonuçlandırmaktayız.Firmamız 2009 yılından bu yana faaliyette olmakla birlikte alanında uzman ve eğitimli ekibimizle siz değerli Müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve en hesaplı çözümler üretmekteyiz. servisimizi dilediğiniz zaman arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz…

Ferhatpaşa Klima Servisi

Ferhatpaşa Klima Servisi,İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Ataşehir ilçesine bağlı 17 mahalleden biri olan Ferhatpaşa, 20 bini aşan nüfusuyla bölgenin büyüyen merkezlerinden biri. Batısında Kayışdağı, Mimarsinan ve Yeniçamlıca, doğusunda Eyüpsultan, güneyinde Büyükbakkalköy, kuzeyinde Yenisanayi mahalleleri bulunmaktadır. Buradaki iş merkezlerine ve konutlara, bankalara ve okullara da Servis Home ailesi olarak hizmet vermekteyiz.

Ferhatpaşa Klima Bakımı

Ataşehir Ferhatpaşa Klima Montajı profesyonel çalışma ekibiyle siz değerli müşterilerimize klima montajı, klima bakımı ve klima servisi hizmetleri vermektedir.Klima hizmetlerimiz 1 yıl garantili olup müşterilerimize %25 indirim sağlamaktayız. Merkezi Anadolu yakasında bulunan Ataşehir Ferhatpaşa Klima Montajımiz güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibimiz ile müşterilerimize her zaman bir telefon kadar yakındır. Ataşehir Ferhatpaşa Klima Montajı hizmet verirken marka ve model gözetmez. Cihazlarınızın sağlıklı çalışabilmesi ve arıza çıkarmaması için yılda en az 2 kez klima bakımınızın yapılmasını tavsiye ederiz.

Ferhatpaşa Klima Montajı

Ferhatpaşa Teknikeller Klima Montaj servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile İstanbul’un her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir. Ferhatpaşa Teknikeller Klima Montaj Servisi, Klima Montaj Arıza, Tamir Servisi Deneyimli Ferhatpaşa Klima Montaj Servisi, Klima Montaj Arıza, Tamir Servisi, Klima Montaj servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Klima Montaj servisi, Klima Montaj servis bakımı,onarımı ve Klima Montaj servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Klima Servisi

Ataşehir Ferhatpaşa Klima Bakımı Nasıl Yapılır? İç ünite toz filtreleri sökülerek temizlenmektedir. Filtreler su ile de yıkanabilmektedir. İç ünite serpantini temizleyici solvent ile temizlenmekte ve bol su ile durulanmaktadır. Dış ünite serpantini temizleyici solvent ile temizlenmekte ve bol su ile durulanmaktadır. Tesisat boruları kontrol edilmekte gaz kaçağı olup olmadığı dikkatlice izlenmektedir. Elektrik akım ve kaçak kontrolü yapılmakta, sorun varsa giderilmektedir. İç ünite fan balans ayarına bakılmakta, sorun varsa giderilmektedir. Drenaj sistemi kotrol edilmekte, tıkanıklık varsa açılmaktadır. Gaz basıncı kontrolü yapılmakta eğer basınç eksikse gaz ilave edilmektedir.

İç ve dış ünite kapakları temizlenmektedir.İlk olarak klimanızın monte edileceği en uygun yer belirlenir. Klima iç ünitesinin konsolu teraziye alınarak sağlam bir yere montaj işlemi yapılır. Klima dış ünitesinin konsolu teraziye alınarak sağlam bir yere montaj işlemi yapılır. Klima iç - dış ünite boru bağlantı tesisatı monte edilir. Klima iç - dış ünite sinyal kablosu dikkatli şekilde yerlerine monte edilir. Klima şebeke elektiriği dikkatli şekilde yerine monte edilerek klima çalıştırılır. Klimanın gaz basıncı kontrol edilir ve gerekiyorsa gaz ilavesi yapılır.