İstanbul Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi - 0216 355 00 01

Beyaz eşyalarımız hayatımızda önemli bir yere sahiptirler. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran, birçok işi kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlayan her beyaz eşyalar belli bir zaman içerisinde her hangi bir sebepten dolayı bakım ihtiyacı duyabilirler. Tecrübeli ve profesyonel teknisyenlerimizle sizlerin karşılaştığı bu arızalara en hızlı şekilde çözüm sunmaktayız.

Firmamız vermiş olduğu her türlü hizmetin donanımına ve profesyonelliğine sahiptir. Bunun yanısıra değişip gelişen teknoloji piyasada bir çok teknolojik yeni ürünlerin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Şirketimizde çalışan teknisyenlerimiz bu ürünleri incelemekte ve kendilerini devamlı yenilemektedirler. Ayrıca şirketimize ait servis araçları her türlü araç-gereç ve yedek parçayı barındırır. Bu etmenler sayesinde ekibimiz karşılaşılan her türlü arızaya hemen ve en mükemmel şekilde çözüm sağlamaktadır.

Ürününüzle ilgili arıza oluştuğunda gereken şey teknik servisimizi aramanız yeterli. Çağrı merkezimize gelen arıza bildirim kaydı sayesinde aksaklığa ait ön teşhisi tespit edip size çevredeki en yakın vasıtayı çok süratli bir biçimde ulaştırırız. Bizim önceliğimiz takdim edilen nitelikli servis hizmetiyle kullanıcıların memnun olmasını sağlamaktır. Verilen hizmette işçilik ve değişen yedek parça bir yıl garantili olup bu vakit diliminde kullanıcıların karşılacağı meseleyle eksiksiz bir şekilde uğraşmaktayız. Gözde Teknik Servis olarak misyonumuz kullandıgınız beyaz eşyalarınızın sorunsuz, uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.

Garantili ve nitelikli hizmetin adresi - 0555 511 27 28 gün 24 saat her türlü tamir ve montaj yapılır. Verilen hizmette işçilik ve değişen yedek parça bir yıl garantili olup bu zaman diliminde müsterilerimizin karşılacağı sorunlarla eksiksiz bir şekilde uğraşmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşyalar:

Çamaşır Makinası Servisi

Bulaşık Makinası Servisi

Buzdolabı Servisi

Televizyon Servisi

Elektirikli Süpürge Servisi