Başıbüyük Klima Servisi

Başıbüyük Klima Servisi

Başıbüyük Klima Servisi, Her zaman tek bir ilkemiz vardı ne olursa olsun çözümsüz klima cihazı kalmayacak. Bu nedenle de her çalışmamızı pratik zekasıyla ve kesin olarak çözümlediği klima cihazlarla bilinen eğitimlerini tamamlamış tekniker ve teknisyen ekibimizle birlikte yürütmekteyiz. Klima Servisi Başıbüyük, Klima servisi için çabalar sarf eden ve memnuniyetlerini başka adreslere bildirerek tercihini bizler yönünde geliştiren tüm tüketicilerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi sunarız. Klima servis sizlerin gözündeki değerimizi kaybetmemek için servis olarak hak ettiğiniz değerde hizmetler sunabilmek yolunda hızla ilerleyen klima servisimiz sizlere tüm gün boyunca hizmet olanağı sunmaktadır

Başıbüyük Klima Servisi

Başıbüyük Klima Servisi, Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.Klima arızaları ise birçok insanın başına gelecek bir sorundur bu sorunların başında klima su kaçağı gelir.

Klima Servisi Başıbüyük

Klima Servisi Başıbüyük, Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır. Su dış üniteden geliyorsa bu normaldir. İç ünitede bulunan nem gider yardımıyla dışarıya aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün bir şekilde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir. Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu durum normal bir durum değildir. Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Muhakkak ki servis bu sorunu kısa sürede çözecektir ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz. Klima sistemlerinde meydana gelen bir başka sorun ise klima gaz sorunu olmuştur. Klima gaz sorunu çok fazla sık rastlanan sorundur. Bu sorunun klimanın düzensiz çalışmasıdır.

Başıbüyük Klima Bakımı

Klima hakkında bilinmesi gereken bir başka önemli şey ise klimada BTU nedir sorusudur. klimada btu Türkçesi İngiliz ısı birimi olan British Termal Unit sözcüklerinin kısaltılmış olan BTU’dür. Klima alırken dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Bu birimin hesaplanması sonucunda satın alacağınız klimanın iklimlendirme kapasitesini hesaplama imkânı elde edersiniz ve daha sağlıklı bir klima sahibi olursunuz. Başıbüyük klimacı, Başıbüyük klima montajı, Maltepede klima ustası, Maltepe klimacı servisi, Evinizin veya iş yerinizin ısınma yâda soğutma ihtiyacını hesaplamak için kullanılır.Klima arzalarının % 95'i evde yani olay yerinde tamir edilecek cinstendir. Bu yüzden bütün tamir süresi bir kaç saat ile sınırlandırılabilir. Fakat evde tamir görmeyecek cinsten arzalarda; fiziksel kırık ve bölgesel parça değişimi gibi konularsa servis ekiplerimize klimalarınız sökülür ve atölyemizde tamir edilerek teslim edilir.Klima tamircisi arayışlarınız için sizlere profesyonel teknik destek sağlamaktayız. Başıbüyük Klima Servisi olarak; klima bakımı, klima tamiri ve klima montajı gibi tüm işlemler için; aynı gün servis seçeneği ve kredi kartıyla ödeme imkanını sizlere sunmaktayız.

Başıbüyük Klima Montajı

Servis talebi veya detaylı bilgi almak için Başıbüyük Klima Servisi olarak bizlerle whatsapp veya telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Teknolojinin giderek gelişmesi ile birlikte pek çok sayıda marka cihazlar girmiş ve bu cihazlar ile çeşitli işler yapılması daha kolay hale gelmiştir. Bahsedilmekte olan cihazlar arasında yaygın olarak bilinen klimalar ise, özellikle son yıllarda daha çok kullanılmaya başlanmış ve ısıtma ya da soğutma amaçlı her yapı alanları için avantaj sağlamaktadır. Ancak çeşitli kullanımlara bağlı olarak arızalanabilen cihazlar için doğru onarımların yapılması gerekmektedir. Söz konusu olan bakım ve onarım işlemlerinin yapılmasını sağladığımız klima servisi hizmetimizde, alanında deneyimli personellerimiz ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bizler problemleri çözmek adına varız!!! Isıtma ve soğutma sistemlerinde hizmet veren firmalar genelde servis kayıtlarını günlere yaymaktadırlar.

Klima Servisi

Firmamız klima veya kombi cihazlarının bakım ve arıza gibi hizmetlerde aynı gün içinde teknik destek hizmeti sunabilecek alt yapıya sahiptir.Elektronik cihazlarda yapılabilecek en küçük hataların sonucunda meydana gelebilen arıza ve bozulmalar için gerçekleştirmiş olduğumuz klima servisi hizmetini, ürünlerin içeriklerine göre farklı fiyat seçenekleri üzerinden sunmaktayız. Sektörde uzun yıllar sağlamış olduğumuz hizmetler sayesinde, gerekli olan tüm bilgi ve deneyimleri elde etmekte ve buna bağlı olarak kaliteli hizmetleri en iyi şekilde sunabilmekteyiz. Klima cihazlarında meydana gelen arıza durumlarında, değiştirilmesi gereken parçaları teknolojik cihazlar ile en kısa süre içerisinde tespit eden personellerimiz, daha sonra koyulacak olan parçalarında orijinal olmasına dikkat etmektedir.kla gelebilecek olan her türlü marka cihazları için gerçekleştirmiş olduğumuz klima servisi hizmetimizde, alanında deneyimli personeller ve teknolojik cihazlar yer ile birlikte sunmaktayız.

Günümüzde farklı markalar tarafından üretilen ancak çeşitli sebepler ile arızalanan klimaların bakım ve onarım işlemlerini, cihazların boyut ve tespit durumlarına göre farklı fiyat seçenekleri üzerinden müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilere daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına, teknolojik cihazları da kullanmakta ve arızaların en hızlı şekilde tespit edilmesine olanak sunmaktayız. Arızalı klima için kodları karşılaştırın Klima arıza kodları Klimanız arıza yaptığında ekranda arıza kodları belirmektedir. Bu arıza kodları bazen rakamsal işaretler bazende yanıp sönen ledler şeklinde olur. Led lambaların yanma sayıları arızayı belirlemekte yardımcı olurken rakamsal işaretlerde arıza nedenini belirtmektedir. Teknik servisler ekrandaki sembollere göre hareket etmekte çözüme hızlı adapte olmaktadırlar. Her marka klima cihazının arıza kodu farklılık göstermektedir. Klima arıza kodları sayfamızı ziyaret ederek sizde arızanın nedenlerini öğrenebilirsiniz.