Barbaros Kombi Servisi

Barbaros Kombi Servisi

Kombi Servisi Barbaros, olarak Türkiye’nin her şehir ve semtinde sizlere kaliteli, müşteri odaklı hizmet veriyoruz.Barbaros Kombi Servisi, Kombinizde arıza olması durumunda ya da olası arızalara engel olarak tüm bakımları yapabilmek için bir telefon kadar uzağınızda güler yüzlü personelimizle sizleri bekliyoruz.

Kombi Servisi Barbaros

Kombi Servisi Barbaros, kombiniz tam anlamıyla işlevini kaybetmesi, görevlerini yerine getirememesi ya da hiç çalışmadığı anlarda servisimizi aramanız yeterlidir. Uygun ödeme koşulları ile her zaman müşterilerine tam destek sağlama amacında olan. Her marka kombi tamir,bakım ve onarım hizmetini uzman personelimizle,özenle gerçekleştirmektedir.

Barbaros Kombi Servisi

Barbaros Kombi Servisi, Sık sık arıza yapan kombinizin uzun süre,yüksek performans ve yüksek verim ile sorunsuz,güvenle kullanmak istiyorsanız minimum yılda 1 kez kombi cihazınızın bakım ve teknik tetkiklerini mutlaka yaptırmalısınız. Frmamız yıllardır Kombi Servisliğini yapan özel bir servistir. Siz müşterilerimizin Her türlü marka kombilerinde meydana gelen arızaları ve sorunları

Barbaros Kombi Bakımı

Servisimiz sizlerden gelen arıza taleplerini sizlere en yakın lokasyondaki servislerimize bildirip müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olmaktayız. Ciharzlarda oluşan sorunlarınız için profesyonel ekliplerimizle 7 / 24 sizlere hizmet vermekteyiz. Su ısıtması sağlanmıyorsa Yanma şekli eskiye nazaran daha şiddetli ve gürültülü oluyorsa Peteklerde düzensiz ısıtma gerçekleşiyorsa su akıtması varsa Çalışmasına rağmen su akmıyorsa Veya hiç çalışmıyorsa aracılığıyla tamirat yaptırabilir veya periyodik bakım talebinde bulunarak bu arızaların önüne geçebilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombi bakımı veya zamanında arıza tespit yaptırmak sizlere özellikle maliyet olarak ve en önemlisi de sistem ömrü olarak olumlu etkiler bırakır. Kombilerde zamanında tamirat yaptırmamak, verimsiz bir çalışmaya sebep olarak daha kabarık faturalarla karşılaşmanıza sebep olur. Bu sebeple, yukarıda sayılan arızalardan birinden şüphelenmeniz halinde bizi arayın, uzun ömürlü kullanıma sahip olun.

0216 355 00 01 – 0555 511 27 28

Firmamız siz müşterilerimize memnuniyetinizi sağlamak vede sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Barbaros Kombi Tamiri

Müşteri Memnuniyetini ön planda tutup sizlere hızlı kaliteli güleryüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Bizlere günün her saatinde 7 / 24 ulaşabilirsiniz Arızası, Parça Değişimi ve Tamiri… Firmamız yıllardır yapan özel bir servistir. marka kombiler meydana gelen arızaları, sorunları Özel olarak gidermekteyiz. Tüm Bakım, onarım ve parça değişimlerimiz, tarafımızca garantilidir. İstanbulun her iki yakasında Kombi Servisi noktalarımız bulunmaktadır. İstanbulda müşterilerimize 7 / 24 Servis vermekteyiz. Tüm bakım ve onarımlarda 1 yıl garanti ve Hızlı, Güvenilir, Güler yüzlü hizmet. Bakım ve Onarım Özel olarak tüm kombi modellerinin servisini verdiğimiz gibi tüm bakım ve onarımlarda 1 yıl garanti veriyoruz.