Aydınevler Klima Servisi

Aydınevler Klima Servisi

Aydınevler Klima Servisi,olarak İstanbul ili avrupa yakası Aydınevler ilçesinde klima teknik arıza, bakım gibi hizmetler için yerinde servis hizmeti vermektedir. Klima Servisi Aydınevler, ürünleriniz üzerine eğitimli ve uzman servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sağlamakta ve yaptığı işi faturalandırarak size güven vermektedir. Aydınevler klima servisi ihtiyaçlarınıza En Kaliteli ve Hızlı Çözümleri Sunuyoruz.Bir çok klima kullanıcısının maalesef bilinçli tüketici olduğunu söylememiz oldukca zor. Klimamızı bilir kişi monte edip kullanmaya başladıktan sonra iş tabiki bitmiyor. Bu konuda en iyi başlangıç, üretici firma tarafından size verilen kullanma kılavuzunu tamamen ve dikkatli bir şekilde okumaktır.

Aydınevler Klima Servisi

Aydınevler Klima Servisi, Genel çalışma kuralları her ne kadar aynı olsada, her firmanın en iyi çalışma koşullarını ve önlemleri kendi ürettiği klima için bilmesi gayet doğaldır.Kullanma talimatına sadık kalmanız, daima sizin ve klimanızın sağlığı açısından önemlidir. Sonraki söylenebilecek şey şu olabilir; Nasıl arabalarımızın yıllık bakımları varsa, nasıl belli dönemlerde özel bakımları gerekiyorsa, klimalar içinde aynı şeyi söylememiz mümkün. Aydınevler Teknikeller Klima Servisi Klimamızın en çok bakım gerektiren parçalarından biri de filtreleridir. Peki filtrelerin temizleme süreleri ne kadardır? Klimanın kullanılacağı alandaki toz ve partiküllerin yoğunluğuna bağlı olarak ( ki çoğu klima size filtrelerin temizliğinin yapılması gerektiğini bir işaretle bildirir) 2 haftada bir temizlenmelidir.

Klima Servisi Aydınevler

Klima Servisi Aydınevler, İç ünitede bulunan filtrelerin, maksimum 2 haftada bir tozunu almamız ve 1, en geç 1 buçuk ayda birde ılık sabunlu su ile yıkanması gerekmektedir.Klima tamiri konusunda uzman olan personelimiz, birçok tamir işlemini adresinizde gerçekleştir. Adreste gerçekleştirilen tamir oranı ortalama % 90 civarındadır. Bu yüzden klimanızın tamir ihtiyacı doğrultusunda servis kaydı oluştururken, verecek olduğunuz bilgiler bizim için önemlidir. Yapılan bütün tamir işlemleri firmamız tarafından 1 yıl işçilik ve parça garantisi altındadır. Aydınevler Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak, her marka ve modeldeki klimalara teknik servis hizmeti sağlamakta ve klima tamir hizmeti vermekteyiz. KLİMA MONTAJ HİZMETİ Adres değişikli ya da taşınma durumlarında Firmamız olan Aydınevler Teknikeller Klima Tamir Servisi her zamanki gibi yanınızdadır. Klimanız eski adresinizde doğru ve güvenli bir şekilde sökülerek dikkatlice paketlenir. Yeni adresinizde ise en doğru iklimlendirme noktasında tekrar montaj edilerek, sizlere en iyi hizmet verilir. Klima montaj fiyatları hakkında bilgi almak için numaralı telefonla bizlere ulaşabilir, servis ücretleri hakkında net billgiler elde edebilirsiniz.

Aydınevler Klima Bakımı

KLİMA BAKIMI Yazın bunaltan sıcaklığında bozulan bir klima ile günleriniz ve geceleriniz kabusa dönmesin! Aydınevler Teknikeller Klima Tamir Servisi ile klimalarınızın bakımını yaptırın, klimanız maksimum performans ve minumum enerji sarfiyatı ile düzenli ve uzun ömürlü çalışsın. Bakımı aksatılan bir klima düşük bir performansla çalışırken, enerji sarfiyatı da maksimum düzeyde artar. Bu da ev ve işyerleri faturalarınızda sizlere büyük bir kefalet oluşturur. Bu yüzden sizlerde Klima bakım hizmetini aksatmayarak, ekonomik anlamda kazanç elde eder ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında ve kış aylarının dondurucu soğunda çalışmak ne kadar zor ve kötüyse klima bakımı da o derece önemlidir. Unutmayın klima, aşırı sıcak ve soğuk havalarda çalışma prensibi olarak zorlanmaktadır ve yıllık en az 2 defa klima bakımına ihtiyaç duymaktadır. Aydınevler Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize 0 garantili ve profesyonel klima bakım hizmeti sunmaktayız.ç ünite toz filtreleri sökülerek temizlenmektedir.

Aydınevler Klima Montajı

Filtreler su ile de yıkanabilmektedir. İç ünite serpantini temizleyici solvent ile temizlenmekte ve bol su ile durulanmaktadır. Dış ünite serpantini temizleyici solvent ile temizlenmekte ve bol su ile durulanmaktadır. Tesisat boruları kontrol edilmekte gaz kaçağı olup olmadığı dikkatlice izlenmektedir. Elektrik akım ve kaçak kontrolü yapılmakta, sorun varsa giderilmektedir. İç ünite fan balans ayarına bakılmakta, sorun varsa giderilmektedir. Drenaj sistemi kotrol edilmekte, tıkanıklık varsa açılmaktadır. Gaz basıncı kontrolü yapılmakta eğer basınç eksikse gaz ilave edilmektedir. İç ve dış ünite kapakları temizlenmektedir. Klima Montajı Nasıl Yapılır? İlk olarak klimanızın monte edileceği en uygun yer belirlenir. Klima iç ünitesinin konsolu teraziye alınarak sağlam bir yere montaj işlemi yapılır. Klima dış ünitesinin konsolu teraziye alınarak sağlam bir yere montaj işlemi yapılır. Klima iç - dış ünite boru bağlantı tesisatı monte edilir.

Klima Servisi

Klima iç - dış ünite sinyal kablosu dikkatli şekilde yerlerine monte edilir. Klima şebeke elektiriği dikkatli şekilde yerine monte edilerek klima çalıştırılır. Klimanın gaz basıncı kontrol edilir ve gerekiyorsa gaz ilavesi yapılır. Drenaj sistemi kontrol edilir, akım düzgün değilse akım ayarı yapılır. Maltepe Aydınevler Klima Servisi Klima Montajı Klima Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klima montaj işleminin gerçekleşmesi verimliliği düşürmektedir. Klima montajı, konusunda profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yapılırken öncelikle ev veya iş yerinize uygun yer belirlenmekte ve klima montaj işlemi garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Klima Montajı işlemleriniz için teknik destek ekibi ile klima montaj servisinden beklentiniz olabilecek her türlü ihtiyacınız için yanınızdadır. Klima Bakımı Klima Bakımı iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğüne neden olur. Bakımsız Klimalar Hasta Ediyor Bakım yaptırmadığınız takdirde; Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara neden olur.